Pásy na čtyřkolku X-GEN III

33

Pásy TJD X-GEN III jsou konstruované pro celoroční používání. Funkčnost a jedinečnost patentovaného systému STS 4 (Suspension Track System) s tříložiskovým uložením hlavního převodu a velkou záběrovou plochou pásu umožňuje plynulou a pohodlnou jízdu na nejrůznějších površích, na kterých je s běžnými pneumatikami jízda již téměř nemožná. Fungují na sněhu, nezničí je bláto, písek ani štěrk, materiál pásů umožňuje jízdu i na lesních a polních cestách, nepoškodíte je ani při jízdě v lese. S našimi pásy můžete bez problémů jezdit, i když sníh už dávno roztál. Pomocí dodávaných adaptérů je možné pásy TJD namontovat na téměř každou čtyřkolku s náhonem 4 x 4, ale v nabídce jsou i pásy pro čtyřkolky s poháněnou pouze zadní nápravou. Díky použití našich pásů vytvoříte z pracovní čtyřkolky stroj, který lze použít opravdu za jakéhokoliv počasí a povětrnostních podmínek.

Díky již zmíněné lehké a propracované konstrukci kladou TJD pásy bezkonkurenčně nejnižší valivý odpor ze všech pásů na trhu, jízda je s nimi svižná s okamžitou reakcí na plyn se zachováním výborné ovladatelnosti.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 773 984 518 nebo na e-mailu info@pasynactyrkolku.cz . Rádi vám poskytneme veškeré informace o možnosti použití pásů TJD na vaší čtyřkolce.

You can leave a response, or trackback from your own site.