TJD Xgen III UTILITY + (Double Wheels Kit)

TJD XGen III Double Wheels Kit je sada pojezdových kol, pro zvýšení únosnosti pásů na čtyřkolku TJD XGen III, aby je bylo možné používat i na těžkých strojích kategorie UTV / Side by Side, nebo na velkých výkonných čtyřkolkách s těžkým nákladem!

Zdvojením pojezdových kol se rozšiřují možnosti využití strojů UTV a těžkých pracovních čtyřkolek v zimních podmínkách a díky precisní konstrukci a použití nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů jsou pásy na čtyřkolku TJD XGen III použitelné i na suchu, v bahně, blátě, štěrku nebo písku, takže vaší pracovní čtyřkolku / Side by Side / UTV/ATV můžete na rozdíl od obyčejného sněžného skútru využívat i v období, kdy je ve vyšších polohách sníh, ale níže už roztál nebo ještě nenapadl. Sněžné pásy TJD XGen III nejsou určené pro jízdu na na tvrdých površích jako je beton a asfalt.

Pásy pro čtyřkolky TJD XGen III jsou jako jediný systém pásů na světě odpružené. Díky patentovanému provedení pérování STS-4 zaručují tyto špičkové robustní pásy bezkonkurenční ovladatelnost, extrémní prostupnost terénem, a přitom pohodlnou a plynulou jízdu, takže při běžném používání prakticky nepoznáte rozdíl od jízdy na pneumatikách. Sněžné pásy TJD mají také bezkonkurenčně nejnižší valivý odpor ze všech čtyřkolkových / UTV pásů na celosvětovém trhu.

Technická specifikace ke stažení zde: 99XG-010_Part_list__X_Gen_III

 

 

 

Cena samostatné sady Double Wheels Kit: 9990 Kč (včetně DPH)

Cena základních pásů XGen III bez montážní sady (adaptéru): 89900 Kč (včetně DPH)

Cena montážní sady (adaptéru): 19990 Kč (včetně DPH)